Warsztaty z charakteryzacji – Cyberpunk część 4

Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'kk_star_ratings' not found or invalid function name in /home/platne/serwer19483/public_html/biblioteka.pyrkon.pl/wp-content/plugins/timber-library/lib/Twig.php on line 296

Cyberpunk w sercu… i na twarzy, czyli warsztaty charakteryzacji z Teatrem Wielkim w Poznaniu.

Zanim zaczniecie grać w nadchodzący Cyberpunk 2077, może wcześniej warto się do tego przygotować i stworzyć sobie odpowiednią oprawę? Najlepiej siebie samego. Wraz z Teatrem Wielkim zapraszamy Was do 4-odcinkowego poradnika, w którym dowiecie się, jak przygotować sobie twarzową (w przenośni i dosłownie) charakteryzację. Ostrzegamy! To już wyższa szkoła jazdy. Będzie trochę masy (lateksowej przynajmniej), rzeźby i wykończeniówki. Ale jak to mówią… dla chcącego nic trudnego. Jeśli macie jakieś pytania, to piszcie, może uda nam się wyciągnąć odpowiedzi od prowadzącego.
A jeśli już przy nim jesteśmy… warto trochę się przy nim zatrzymać. Darek Kubiak to kierownik działu charakteryzacji w Teatrze Wielkim im. Stanisława Moniuszki w Poznaniu, ekspert charakteryzacji i mistrz wizażu. Niestraszna mu żadna koncepcja sceniczna. Przy pomocy pędzla, mastixu i paru innych drobiazgów stworzy wszystko: od obrzydliwych potworów, po urocze damy, albo i odwrotnie.